Vítejte!
CS DESIGN je nový on-line blog. Který je založen na českých a slovenských designérech a to všech směrů.

A jak to všechno začalo?
Dlouho jsem se chtěla věnovat stylingu, ale nějak mne to odválo úplně mimo obor. Na přání rodičů, jsem vystudovala střední zdravotnickou školu. Po škole jsem se rozhodla jít pracovat do Prahy. Vize byla, že začnu pracovat v nemocnici a během toho si udělám kurz stylingu u úžasné a inspirativní ženy, Alenky. Tak se taky stalo, ale až o rok později. Kurz jsem s nadšením dokončila, ale stále jsem nevěděla, co přesně dělat. Tak jsem stále dělala sestřičku. Práce krásná. Naučí vás spousty trpělivosti, pochopení a kolektivní práci, ale nebylo , co bych chtěla dělat celý život. Chci dělat co mne bude bavit, naplňovat a bude to mým koníčkem.
Dlouho jsem přemýšlela jak a co. Po neuvěřitelných dvou letech neustálého studování z různých fashion knih, posloucháním podcastů jsem dostala nápad! Během večera, kdy jsem popíjela doma víno. Úplně z ničeho nic a já věděla, že to bude ono! Magazín založen na českých a slovenských produktech. Hlavní myšlenka mi vletěla do hlavy v moment, kdy jsem koupila roušku Alex Monhart. Česká, praktická, příjemná a jednoduchá značka. Najednou jsem objevovala další a další značky, ze kterých mi šla hlava kolem. Byla jsem fascinovaná, jejich tvorbou a materiály. Nadčasovost a kombinovatelnost, mezi jednotlivými prvky. Chci, abychom jsme se dozvěděli jaké poklady tu máme. Není nutnost to mít, ale aspoň o nich vědět. Není vše jen o světových značkách. Ty můžete kombinovat s kousky z našich krajin a dodat tomu zase jiný šmrnc.
Možná to bude, ze začátku strohé, ale každý nějak začínal a já jsem hrdá, že jsem začala a že mohu představovat něco, tak úchvatného. Stále je na čem pracovat a v čem se zdokonalovat.

Věřím, že se vám tu bude líbit a případně se těším na Vaše poznatky.
S láskou,
Karin E.